Bezpłatne szkolenie dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych

14 marca 2017

Mamy przyjemność zaprosić Opiekunki i Opiekunów na bezpłatne szkolenie na temat „Opieki nad chorym na demencję z elementami transferu”, dzięki któremu odświeżycie i uzupełnicie swoją wiedzę w tym temacie. Termin: piątek, 21.03.2017 rok,  w godzinach 9:30 – 14:30, miejsce: ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław. Dzięki uczestnictwu w szkoleniu: zdobędziesz praktyczne umiejętności przydatne w pracy, uzyskasz zaświadczenie ukończenia szkolenia w języku polskim i niemieckim, miło spędzisz czas w gronie Opiekunów osób starszych, zwiększysz szanse na znalezienie korzystniejszego zlecenia. Ponadto zapewniamy: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe.

Jak można zapisać się na szkolenie?

* zadzwoń pod numer 505 154 429 lub napisz wiadomość na adres: biuro@fundacjarozwoju.rog