Odlotowy Dzień Dziecka z akcją „Z sercem dla zwierząt” w tle

7 czerwca 2017

Specjalnie dla najmłodszych z okazji ich święta, odbył się „Odlotowy Dzień Dziecka ze służbami” na terenie inowrocławskiego Aeroklubu Kujawskiego.

Festyn wspólnie przygotowali, m.in.: Aeroklub Kujawski, Kujawskie Centrum Kultury, Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu. Nie zabrakło także przedstawicieli, a zarazem partnerów akcji „Z sercem dla zwierząt”.

Na dzieciaki czekało mnóstwo atrakcji w postaci: konkursów, które zorganizowali m.in. policjanci, strażacy, saperzy, woprowcy, działający w aeroklubie w sekcji modelarskiej i sprzymierzeńcy zwierząt. Każdy znalazł coś dla siebie na kolorowych stoiskach wystawienniczych. Nie brakowało słodkości, upominków dla dzieci w tym związanych z bezpieczeństwem i propagowaniem m.in. opieki nad zwierzętami, propagowania adopcji zwierząt będących w schroniskach.

Jeszcze raz dla: Wszystkiego dobrego i kolorowego dla maluchów z okazji „Dnia dziecka”.