Potrzebujesz wsparcia w codziennym funkcjonowaniu lub jesteś opiekunem takiej osoby i mieszkasz na terenie powiatu inowrocławskiego bądź radziejowskiego?

Fundacja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego w partnerstwie z Gminą Kruszwica oferuje wsparcie dla osób wymagających pomocy w codziennym funkcjonowaniu oraz opiekunom tych osób. Projekt skierowany jest w pierwszej kolejności do osób z niepełnosprawnościami i osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, których dochód nie przekracza 150% właściwego kryterium dochodowego. Dla osób, które przekraczają kryterium dochodowe oferujemy preferencyjne – atrakcyjne warunki.

Rekrutacja trwa! Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod numer tel. 886 468 299 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: a.napierala@fundacjarozwoju.org.