U nas zdobędziesz umiejętności zawodowe szyte na miarę lokalnego rynku pracy

Fundacja Rozwoju Społeczno – Gospodarczego w partnerstwie z Fundacją Ekspert-Kujawy zaprasza do udziału w projekcie: NIE DLA WYKLUCZENIA – TAK DLA INTEGRACJI, w ramach którego oferuje kompleksowe wsparcie w ramach indywidualnej ścieżki reintegracji społeczno-zawodowej dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb w okresie czerwiec 2017 rok– luty 2018 rok, poprzez: Indywidualne wsparcie doradcy zawodowego, psychologa i pośrednika pracy, warsztaty społeczne, umiejętności miękkich i zawodowych, szkolenia zawodowe, a także staże.

Dołącz do Nas! Zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie! Szczegóły uzyskasz pod nr tel. 886 468 299  lub mail: a.napierala@fundacjarozwoju.org.

Projekt  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020