U nas zdobędziesz umiejętności zawodowe szyte na miarę lokalnego rynku pracy

Fundacja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego zaprasza do udziału w projekcie Wykorzystaj swoją szansę, w ramach którego oferuje realizację indywidualnego i dostosowanego do potrzeb, kompleksowego programu aktywizacji społeczno – zawodowego, poprzez:

Wsparcie doradcy zawodowego, psychologa oraz pośrednika pracy.
Warsztaty z zakresu kompetencji społeczno-zawodowych w tym profilaktyki zdrowotnej i poszukiwania pracy.
Szkolenia zawodowe prowadzące do nabycia umiejętności, kompetencji, kwalifikacji.
Staże.
Rekrutacja trwa! Zapisz się do projektu i bądź trendy na rynku pracy! U Nas zdobędziesz umiejętności zawodowe szyte na miarę lokalnego rynku pracy!

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji otrzymasz pod nr tel. 886 468 299 lub e-mail. a.napierala@fundacjarozwoju.org

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020