Zmień swoją przyszłość!

Fundacja Rozwoju Społeczno – Gospodarczego zaprasza do udziału w projekcie: NIE DLA WYKLUCZENIA – TAK DLA INTEGRACJI. W ramach projektu oferujemy szkolenia zawodowe i 3-miesięczne staże. Uczestnicy zostaną również otoczeni wsparciem doradcy zawodowego, psychologa i pośrednika pracy. Czekają na nich także zajęcia warsztatowe m.in. z zakresu umiejętności zawodowych i miękkich. Dodatkowo w projekcie przewidziano fundusze na stypendia szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu.

Zachęcamy do uczestnictwa osoby w wieku 18-67 lat, zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z obszarów gmin: Bojanowo, Chodów, Chodzież (gmina miejska), Chodzież (gmina wiejska), Damasławek, Dobrzyca, Dominowo (gmina wiejska), Dolsk, Gizałki (gmina wiejska), Grzegorzew (gmina wiejska), Granowo, Grabów nad Prosną, Gołańcz, Jastrowie, Kiszkowo, Kleczew, Kłodawa, Kościelec (gmina wiejska), Kraszewice, Krzyż Wielkopolski, Łobżenica, Malanów, Margonin, Miasteczko Krajeńskie, Mieścisko (gmina wiejska), Mikstat, Miłosław, Nowe Miasto nad Wartą (gmina wiejska), Okonek, Olszówka, Orchowo, Osiek Mały, Przedecz, Pyzdry, Ryczywół (gmina wiejska), Skulsk (gmina wiejska), Szamocin, Tarnówka, Wapno (gmina wiejska), Wieleń, Wielichowo, Wierzbinek (gmina wiejska), Wilczyn (gmina wiejska), Wyrzysk w województwie wielkopolskim.

Celem projektu jest reintegracja i aktywizacja społeczno – zawodowa osób objętych wsparciem w projekcie, poprzez kompleksowe wsparcie w ramach indywidualnej ścieżki reintegracji społeczno-zawodowej dostosowanej do potrzeb każdego z uczestników projektu.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 886 468 299 lub email:a.napierala@fundacjarozwoju.org. Serdecznie zapraszamy!

Projekt  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020