Zapraszamy do udziału w projekcie Lubuska Akademia Kompetencji Kluczowych

Z nami zdobędziesz kompetencje językowe (francuski, angielski i niemiecki) oraz komputerowe (ICT), dostosowane do Twoich potrzeb!

Fundacja Rozwoju Społeczno- Gospodarczego serdecznie zaprasza do udziału w projekcie Lubuska Akademia Kompetencji Kluczowych. Głównym celem  projektu jest wzrost kompetencji kluczowych w zakresie ICT i języków obcych wśród osób w wieku 25-64 lat zamieszkujących w woj. lubuskim.

W ramach projektu realizowane będą bezpłatne szkolenia:

• Kurs języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego (moduł 120 h),
  • Kurs komputerowy (moduł 90 h).

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i edukacyjne, certyfikaty potwierdzające nabyte kompetencje.  Dodatkowe punkty przy rekrutacji otrzymują osoby: pozostające bez zatrudnienia, w wieku 50+,  z wykształceniem  nie wyższym niż średnie, zamieszkujące tereny wiejskie oraz osoby z niepełnosprawnością. Udział w kursach oferujemy osobom bezrobotnym, uczącym się i pracującym.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! Szczegóły o projekcie i rekrutacji uzyskasz pod numerem tel. 886 468 299 i/lub mail: a.napierala@fundacjarozwoju.org.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego 2014-2020.